İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Dr. Hakan Özkul Seretan

 

Dr. Hakan Özkul Seretan ürünü içerisinde zeytin yaprağı ve incir yaprağı sıvı ekstraktı bulunmaktadır. Ürün içeriğinde bulunan bitkiler sayesinde bünyenizdeki şikayetleri azaltır ve ortadan kaldırmayı hedefler. Bilinmelidir ki tüm Dr. Hakan Özkul ürünlerinde olduğu gibi Seratan ürünü de bir gıda takviyesidir. İlaç olarak görmek doğru değildir. İhtiyaç duyulduğunda ilgili şikayetin giderilmesi için uzman bir hekime başvurulması önerilmektedir. Bu ürünlerle sadece şikayetlerinizi azaltmak veya ortadan kaldırmak hedeflenmektedir.

Dr. Hakan Özkul Seretan ürünü hakkında sitemizde bulunandan çok daha fazla bilgi edinmek isterseniz yetkili web sitemize çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.  Web sitemiz üzerinden ürünü satın alma imkanına sahipsiniz. Ödeme yöntemi olarak %100 güvenli ödeme yöntemi olan kapıda ödeme yöntemini tercih ederek hiçbir ücret ödemeden ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürün kapınıza kadar geldiğinde ise kapıda ister nakit isterseniz de kredi kartı ile ürünün ödemesini yaparsınız. Sizin güveninizi kazanmak için biz her şeyi yapmaya hazırız.

 

Bundan önceki yazımızda Hakan Özkul Gıda takviyesi hakkında gerekli açıklamalara yer verilmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir