Google Dr. Mustafa Eraslan Bayileri | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Bayileri

Dr. Mustafa Eraslan Bayileri 

Dr. Mustafa Eraslan bayileri hakkında yapılan yorumlar kullanıcılar tarafından her ortamda dile getirilmektedir. Kullanıcılar olumlu yorumlar yaparak aynı zamanda sevdiklerine, çevrelerine, eşlerine, dostlarına ve ailelerine de tavsiye etmektedirler. Şubelerimiz insanlar tarafından sevilen, sayılan yerlerdir.Yurt dışından gelen gurbetçilerde yoğun ilgi göstermektedirler. Bugün birçok kişi tarafından kullanılıp tercih edilmektedir. 2 milyonu aşkın kullanıcı kitlesi olan ürünlerin her geçen gün takipçisi gittikçe artmaktadır. İlaç değildir, sadece bitkisel gıda destekleridir. Hap formunda olmayan kapsüllerdir. Dr. Mustafa Eraslan ilaçlarını sunan bayiler ülkemizin çeşitli şehirlerinde bulunmaktadır. Satın almak isteyen kişilere kolaylık tanınması açısından açılmıştır.

Kimdir?

7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretimle orta öğretim dönemlerini de doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul’da okumuştur. Orta öğretime giriş sınavlarında büyük başarıyla derece kazanmıştır. Daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden dereceyle mezun olarak mesleğine ilk adımı atmıştır. Dr. Mustafa Eraslan askerlik görevini İzmir’de yapmıştır. Askerlik görevini de yaptıktan sonra bitkiler üzerine çeşitli araştırmalar yapmıştır. Sonuç olarak ise insanların sağlıklarına faydalı olmak amacıyla bitkisel gıda takviyeleri geliştirmiştir. Kibarlı ürünleri başka kişilere de ilham kaynağı olmuştur. Piyasada onlarca sahtesi bulunan ürünler taklitlerine rağmen halen zirvede yer almaktadır. Bayilerde satılanlar orjinal olup Bakanlık tarafından onaylanmış patentli takviyelerdir.

Kullanıcı Yorumları Nedir?

Kullanıcı yorumları olumlu yönde yapılmaktadır. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olan kuvvetlendirmeler piyasaya sürülmüştür. İnsanlar tarafından sevilen, takdir edilen önemli bilim adamıdır. Pozitif görüşlerini anlatan kullanıcılar başka kişilere de önermektedirler. Dr. Mustafa Eraslan danışma hattı 0212 521 46 00.

 Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">