Google Dr. Mustafa Eraslan Bugüne Nasıl Gelmiştir? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Bugüne Nasıl Gelmiştir?

Dr. Mustafa Eraslan bugüne nasıl gelmiştir?

Dr. Mustafa Eraslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesin de okumuştur. Bu üniversiteden 1989 yılında yüksek bir not ortalaması mezun olmuştur. Askerliğini İzmir’ de yaptıktan sonra bitkisel destek takviyeleri ile ilgili çalışmalarına Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin’le beraber başlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Tekin ise Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ana bilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Çalışmaları ilk yıllarda tüketiciler tarafından ilgi görmeye başlayan Dr. Mustafa Eraslan, sunmuş olduğu sağlığa takviye edici bitkisel ürünlerle adını duyurmuştur. Günümüze gelindiğinde ise, ismini duymayan bilmeyen kalmamıştır.

Ürünlerin yan etkisi var mıdır?

Mustafa Eraslan’ ın ürünlerinin yan etkisinden çok fayda sağlamaya yönelik takviyelerdir. Bu ürünler bitkisel destek ürünleridir. Türkiye de her ne kadar gıda takviyeleri konusundaki ön yargının aşılması güç olsa da bu tür bitkisel ürünlerin kullanımı her geçen artmaktadır. İçeriğinde zararlı kimyasallar, alkol ve uyuşturucu madde özelliği olan hiçbir şey bulunmaz. Bu ürünler şikâyetlerin azaltılmasında ve giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Şifalı bitki ürünlerini uzun süreli kullanıldığı vakit duruma göre kısa veya uzun sürede insanlar için fayda sağlayabilmektedir. Şifalı bitki ürünlerini resmi satış yapan sitelerden alınız. Adını bilmediğiniz veya ilk kez duyduğunuz firmalara lütfen itaat etmeyiniz.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri kullananlar memnun mudur?

Ürünler yüzde yüz bitkisel ürünlerdir ve sağlığınıza takviye edici özelliği vardır. Bu ürünlerden kullanan ve memnun kalanların sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Kibarlı Bitkisel Ürünlerden kullananların uzun sürede şikâyetleri azalmakta ya da giderilmektedir. Dr Mustafa Eraslan’ ın ürünlerinden almak isterseniz resmi satış siteleri aracılığı ile kolayca edinebilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki makalemizde Dr. Mustafa Eraslan Forum yorumları hakkında önemli bilgiler yer almaktadır.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">