Google Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı

Dr. Mustafa Eraslan Danışma Hattı

Dr. Mustafa Eraslan danışma hattı yorumları ürünleri kullanan kişilerin kendi düşünceleri olmaktadır. Dolayısıyla destekleri kullanmayı düşünen kişilere de yol gösterici olan düşüncelerdir. Dr. Mustafa Eraslan son yıllara imzasını atan önemli bilim adamıdır. Yıllar süren yorucu çalışmalar sürecinde bitkisel gıda takviyeleri geliştirip insanlara yararlı olabilecek elemanlar formülize etmiştir. Danışma hattı online olarak kaliteli hizmet vermektedir. Yoğun talebin üstüne yurt dışından da siparişler verilmektedir. Kullanan kişiler yaklaşık olarak 2 milyondur. Günbegün kullanıcı kitlesi katlanarak çoğalmaktadır. Kibarlı ürünleri zararlı madde barındırmamaktadır. 12 yaş üzeri kadınlarla erkeklerin kullanmasında sakınca görülmemektedir. Vücut sistemine yardımcı olabilecek takviyelerdir.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

İstanbul’da doğmuştur. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece elde etmiştir. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra İzmir’de askerlik görevini yapmıştır. Kendi geliştirmiş olduğu bitkisel içerikli gıda desteklerini piyasaya sunmuştur. Kullanıcılar ailelerine, sevdiklerine önermektedirler. Dr. Mustafa Eraslan tavsiyeleri ile  kullanan kişiler memnun kalmaktadır. Ayrıca olumlu yorumlar yaparak tavsiyede bulunmaktadırlar. Danışma hattı da kullanıcılara bilgiler vererek önerilerini dinlemektedirler. Besin deposu olan kuvvetlendirmeleri kullanan insanlar birden fazla siparişler vermektedirler. Zaman zaman yapılan kampanyalarla birlikte indirimli satışlar da ilgi görmektedir.

Ürünler Bitkisel İçerikli midir?

Ürünler bitkisel içerikli olan bedenimizle beraber ruh dengemize de fayda sağlamak amaçlı geliştirilmiş besin takviyeleridir. Gevşeyerek rahatlamamıza yardımcı olmaktadır.  Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylı olup insan sağlığına zarar vermemektedir. Sahtelerine, taklitlerine rağmen zirvedeki yerini korumaktadır. Kibarlı Mustafa Eraslan ürünleri için Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">