Google Dr. Mustafa Eraslan Romadur | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Romadur

Dr. Mustafa Eraslan Romadur ürünü eklem bölgeleri için formülize edilmiş bir gıda takviyesidir. 1 kutu Romadur 150 TL olup içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kez tok karnına kullanılması tavsiye edilmektedir.   Dr. Mustafa Eraslan ürünleri Kayseri’de bulunan TEM-FARMA fabrikasında üretilmektedir. Ürünün orjinalliğini üzerinde bulunan hologram, garanti bandı ile anlayabilirsiniz.

Romadur’un içerisinde Zencefil ve Zerdeçal Kökü, Boswellia Serreta Ekstresi ve Doktor Bey’in özel formülizasyonu bulunmaktadır. Kullanıcı kimyasal ilaçları ile beraber Romadur‘u herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan kullanabilmektedir. En az 3 ay boyunca düzenli kullanımı şarttır. Bu süre rahatsızlığın boyutuna göre altıncı aya kadar uzayabilmektekdir. Romadur, 5 yıldır kullanıcılarına başarı ile faydalar sağlamış tamamen doğal içeriğe sahip bir üründür.

Dr. Mustafa Eraslan’ın Romadur ürünü 30/12/2011 tarihinde İl, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün izni sizlere sunulmuştur. Bu izin 5996 sayılı kanunun 30. maddesine dayanarak düzenlenmiştir.

Bir önceki makalemizde Dr. Mustafa Eraslan Panax hakkında önemli bilgilere yer verilmiştir.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">