Google Dr. Mustafa Eraslan Seretan | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Seretan

Kibarlı Seretan

Dr. Mustafa Eraslan Seretan ürünü içerisinde zeytin yaprağı ve incir yaprağı sıvı ekstraktı bulunmaktadır. Ürün içeriğinde bulunan bitkiler sayesinde bünyenizdeki şikayetleri azaltır ve ortadan kaldırmayı hedefler. Bilinmelidir ki tüm Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinde olduğu gibi Seratan ürünü de bir gıda takviyesidir. İlaç olarak görmek doğru değildir. İhtiyaç duyulduğunda ilgili şikayetin giderilmesi için uzman bir hekime başvurulması önerilmektedir. Bu ürünlerle sadece şikayetlerinizi azaltmak veya ortadan kaldırmak hedeflenmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Seretan ürünü hakkında sitemizde bulunandan çok daha fazla bilgi edinmek isterseniz yetkili web sitemize ait 0212 521 46 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürünün hangi hastalıklara fayda sağladığı, kullanım şekli ve satın alma ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ürünü satın alma imkanına sahipsiniz. Ödeme yöntemi olarak %100 güvenli ödeme yöntemi olan kapıda ödeme yöntemini tercih ederek hiçbir ücret ödemeden ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürün kapınıza kadar geldiğinde ise kapıda ister nakit isterseniz de kredi kartı ile ürünün ödemesini yaparsınız. Sizin güveninizi kazanmak için biz her şeyi yapmaya hazırız.

 

Bundan önceki yazımızda Mustafa Eraslan İlaçları hakkında gerekli açıklamalara yer verilmiştir.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">