Google Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Nelerdir? | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Nelerdir?

Dr. Mustafa ERASLAN’nın ürünleri nelerdir?

Dr Mustafa ERASLAN’ın ürünleri tamamen doğal bitkilerden oluşmuş bitkisel gıda takviyeleridir. Mustafa ERASLAN formülüze ettiği ürünlerin patentini ve Tarım Bakanlığından iznini aldıktan sonra bitkisel gıda takviyelerini satışa sunmuştur. Birçok hastalığın tedavisinde yardımcı rol üstlenen ürünler içerdiği bitkilere göre farklı hastalıklarla mücadelede takviye olarak kullanılmaktadır. Ürünler ilaç değil bir gıda takviyesidir ve tamamen bitkilerden oluşturulmuştur. Kibarlı Panax, Kibarlı E1, Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı Romaflex, Kibarlı Marine Lipid, Kibarlı U1, Kibarlı S1 ürün çeşitliliği içerisinde en bilindiklerinden ve sadece birkaçıdır. Dr. Mustafa ERASLAN forum yorumlarında da güvenilirliği kullananlar tarafından tam not almıştır. Bu konuda hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşan ürünlerin orijinalliği ve güvenilirliğini kullananlar tespit etmişlerdir.

Dr. Mustafa ERASLAN kimdir?

Dr. Mustafa ERASLAN 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu Kurtuluş İlköğretim Okulunda tamamlamış, başarılı ortaokul ve lise hayatından sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır. 1989 yılında yüksek bir dereceyle mezun olan Dr. Mustafa ERASLAN askerlik sonrasında Farmakognozi uzmanı Mustafa TEKİN ile beraber bitkisel destek takviyeleri konusunda çalışmaya başladı. Uzun çalışmalar sonrası ülkemizin ünlü herbalist doktorları arasındaki haklı yerini alan Dr. Mustafa ERASLAN bu uzun çalışmaların meyvesi olarak Kibarlı bitkisel ürünlerini sizlere sunmuştur.

Dr. Mustafa ERASLAN ürünleri güvenlimidir?

Dr. Mustafa ERASLAN ürünleri yüzde yüz güvenilirdir. En çok merak uyandıran ve en önemli olan konuda ürünlerin güvenilirliğidir. Dr. Mustafa ERASLAN bu konuda tüm ülkede kendini kanıtlamış isimlerden biridir. Kullan kişilerin memnuniyeti ve yakınlarına tavsiyeleri bu konudaki başarıyı perçinlemiştir. Üretim aşamasında birçok testten geçen ve önce insan sağlığı sloganıyla üretimine geçilen bitkisel ürünler herhangi bir yan etki göstermeksizin kullanılabilmekte ve Dr. Mustafa ERASLAN mesleği ile bu konudaki güvenilirliğini de sabitlemektedir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">