Google Mustafa Eraslan Randevu | Dr.Mustafa ERASLAN Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Mustafa Eraslan Randevu

Mustafa Eraslan Randevu

Mustafa Eraslan randevu alabilmek için kendi iletişim kaynakları kullanılabilmektedir. Kendisi çok yoğun olmasından dolayı yetiştirmiş olduğu tecrübeli çalışanları da bilgi vermek üzere iletişime geçebilmektedir. Mustafa Eraslan ürünleri, çok fazla talep görmesinden dolayı çeşitli bayiler aracılığıyla da müşterilerine de hizmet vermektedir. Bu bayiler yetkili firmalardır ve belgesi olan satış noktalarıdır. Dr. Mustafa Eraslan son yıllara damgasını vuran önemli bir bilim adamıdır. Şifalı bitkiler üzerine çalışmalar yaparak tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Başarılı ve güvenilir kimliği ile tanınmaktadır. Mustafa Eraslan, tıp doktoru olması nedeniyle kullanıcılarının faydasını herşeyden daha fazla önemsemektedir. Ürünleri orjinal olup, sahte ve ucuz olarak adlandırılan ürünlerle karıştırılmamalıdır. Çünkü bu ürünler tamamen özenle hazırlanmış olan gerçek ürünlerdir.

Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimi de İstanbul’da okumuştur. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece kazanan Eraslan Kurtuluş Lisesi’ni tamamlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra askerliğini yapmak üzere İzmir’e gitmiştir. Daha sonra şifalı bitkiler ile ilgili çeşitli araştırmalar da bulunarak kendi ürünlerini oluşturmuştur. Doktor Mustafa Eraslan, önemli uzmanlarla bir araya gelerek ürünlerinin gelişimini pekiştirmiştir. Orjinal olan bu ürünler şifalı bitkilerden oluşmaktadır.

Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel İçerikli midir?

Mustafa Eraslan ürünleri bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Şifalı bitkilerden oluşan bu ürünler ilaç değildir. Hap formunda bulunmazlar, kapsül halindedir. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan ürünler orjinal olup Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. 12 yaş üzeri kişilere tavsiye edilen bu ürünler gebe ve emziren annelere önerilmemektedir. Tüm ürünler patentlidir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı piyasada bulunan çeşitli ürünleri zaman zaman incelemektedir. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri yapılan bu incelemelere göre insan sağlığı için olumsuz madde içermediği belirtilmiştir. Mustafa Eraslan randevu için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_966" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">